BALIK KARNAWAŁOWY

Tradycyjnie na zakończenie ferii zimowych Gminny Ośrodek Kultury wraz z Biblioteką Publiczną zorganizował balik karnawałowy dla dzieci. W piątkowe popołudnie, 23 lutego 2024 roku hol Gminnego Ośrodka Kultury wypełnił się księżniczkami, wróżkami, rycerzami, piratami i innymi barwnymi postaciami z bajek i filmów. W rolę wodzireja wcielił się aktor Piotr Witoń z Poznania, a o dobrą muzykę zadbał akustyk Marcin Wojtkowiak. Jak zawsze było bardzo bajkowo i kolorowo. Przy wesołej muzyce dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc ze swoimi rodzicami w tańcach oraz konkursach i zabawach ruchowych. Mimo chwilowego zmęczenia uśmiech nie znikał z twarzy tancerzy. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości i zadowolenia. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy i jak okamgnienie przyszła pora na pożegnanie. Już dzisiaj zapraszamy na kolejny balik karnawałowy.