KONCERT NOWOROCZNY 2024

W niedzielę 14 stycznia 2024 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Budzyniu odbył się tradycyjny Sala widowiskowa była wypełniona po brzegi z włodarzami gminy burmistrzem Marcinem Sokołowski i wiceburmistrzem Piotrem Jankowskim na czele. Koncert jak zwykle otworzyła Budzyńska Orkiestra Dęta pod batutą Wiesława Pawlaka, która zagrała kilka światowych hitów muzyki filmowej. Następnie wystąpili wokaliści Gminnego Ośrodka Kultury: Wiktoria Paszkiewicz, Celina Sell, Natalia Łasecka, Mikołaj Niedbalski, Mikołaj Janicki, Aleksandra Bromberek, Laura Mandelt i Kamila Górna, których przygotowały do występu Pani Mirosława Czernecka i Pani Krystyna Świniarska. Wystąpiła także sopranistka i nauczycielka śpiewu Mirosława Czernecka w kilku światowych utworach. Gwiazdą wieczoru był Jacek Silski, który śpiewał światowe i polskie hity, a publiczność aktywnie włączała się we wspólne śpiewy. Na zakończenie Koncertu Noworocznego orkiestra tradycyjnie zagrała Marsz Radeckiego. Koncert jak zwykle perfekcyjnie prowadził Paweł Hajman.