DZIEŃ KOBIET

W niedzielę 5 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Budzyniu odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet.
Życzenia wszystkim przybyłym paniom w imieniu organizatorów złożył Paweł Hajman, który prowadził koncert ze świetnie dobranym dowcipem. Władze miasta reprezentował wiceburmistrz Piotr Jankowski.
W pierwszej części koncertu zaprezentowała się Budzyńska Orkiestra Dęta pod batutą Waldemara Pawlaka. Po niej wystąpili sokaliści ze Studia Piosenki Gminnego Ośrodka Kultury: Wiktoria Paszkiewicz, Mikołaj Janicki, Wiktoria Michalak, Kamila Górna, Mikołaj Niedbalski i Jakub Herfort. Następnie wystąpiły dwa chóry: Exaudi z Chodzieży i Cantable z Budzynia. Gwiazdą wieczoru był zespół Electric Glam Duo. Artystki. Na koniec dyrektor GOK Marek Bocheński podziękował wszystkim paniom za przybycie, a artystom za występy. Każda z pań otrzymała kwiaty, a dla wszystkich dostępna była fotobudka, która cieszyła się dużym zainteresowaniem.