BALIK KARNAWAŁOWY 2023

Co roku w czasie ferii zimowych w Gminnym Ośrodku Kultury w Budzyniu odbywa się balik karnawałowy dla dzieci. W tym roku odbył się on w czwartek 8 lutego. Prowadzącym balik był zaprzyjaźniony z Biblioteką Publiczną poznański aktor Piotr Witoń. Artysta jest dobrze znany i bardzo lubiany przez budzyńskie dzieci. Wielokrotnie podczas warsztatów czyteniczo-literackich wcielał się w role znanych postaci z książek m.in. w pana Kleksa, żółwia Franklina, misia Paddingtona.

Balik karnawałowy dla dzieci to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest on atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Dzieci na bal przybyły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i inne postacie. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw. Wodzirej do wspólnej zabawy zaprosił także rodziców, którzy chętnie się przyłączyli. Były tańce, różnego rodzaju zabawy, uśmiech, radość i ogromny entuzjazm!

Wszyscy bawiliśmy się świetnie! Dziękujemy i do zobaczenia za rok!