TANIEC - MOJA PASJA

W ramach obchodów "Lata Artystycznego 2012" gościliśmy niezwykłą parę taneczną. Ryszard Gotlib i Polina Kyshyskian - tancerze z Piły, dla uczniów klas starszych Szkoły Podstawowej zaprezentowali pokaz tańców latynoamerykańskich. Zatańczyli między innymi tango argentyńskie i salsę kubańską.

W tym dniu gościliśmy również innych artystów. Dzieci z klas młodszych zostały zaproszone do obejrzenia spektaklu teatralnego w wykonaniu Krakowskiego Zespołu Artystycznego „KOP”. Przedstawienie miało miejsce w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Budzyniu. Dla przedszkolaków z Budzynia i Wyszyn program artystyczny przedstawił Piotr Witoń – aktor teatralny z Poznania, który wcielił się w postać bajkowego Tygryska. Natomiast młodzież gimnazjalna została zaproszona do udziału w gali "Lata Artystycznego", gdzie miała okazję poznać wszystkich artystów.