FERIE 2020

W Gminnym Ośrodku Kultury w Budzyniu w czasie tegorocznych ferii zimowych odbyło się wiele ciekawych atrakcji dla dzieci i młodzieży. Przez całe dwa tygodnie codziennie odbywały się zajęcia informatyczne i rozgrywki tenisa stołowego. W poniedziałki podczas warsztatów plastycznych dzieci rozwijały swoją kreatywność nabywając zdolności manualne i artystyczne. Trzy razy w tygodniu odbywały się zajęcia wokalne pt.„Śpiewać każdy może” , gdzie pod fachowym okiem zaproszonych gości uczestnicy mogli ćwiczyć swój głos. Zwolennicy gier planszowych mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w rozgrywkach szachowych i warcabowych. Dużą popularnością cieszyły się zajęcia w glince ceramicznej, podczas których powstały przepiękne wazoniki, miseczki, dzbanuszki i inne ozdoby. W kinie "Mewa" obejrzeć można było filmy : „Salma w krainie dusz” czyli opowieść o przyjaźni i marzeniach, „Magiczny dywan” „Uprowadzona Księżniczka” i „Mój przyjaciel Ufik” oraz spektakl teatralny pt.”Baśń zimowa”. Miłośnicy tańca i wesołej muzyki mogli wziąć udział w baliku karnawałowym dla dzieci. Całe dwa tygodnie ferii upłynęły w miłej, przyjaznej i integracyjnej atmosferze. Wszystkie odbywające się turnieje, rozgrywki i konkursy nagradzane były dyplomami i nagrodami rzeczowymi.