ZACZYTANI 2017

Biblioteka Publiczna w Budzyniu informuje, że w dniu 20 października 2017 roku nastąpiło rozstrzygnięcie trzeciej edycji konkursu fotograficznego pn. ’”Zaczytani”. W konkursie, którego głównym celem  była przede wszystkim promocja czytelnictwa udział wzięły 42 osoby. Komisja konkursowa oceniając zdjęcia zwracała głównie uwagę na ich zgodność z regulaminem oraz pomysłowość miejsca na czytanie.

Laureatami tegorocznej edycji zostali :

I miejsce    - Krzysztof Iwiński

II miejsce   - Honorata Struzik

III miejsce  - Wanda Bielecka

Wyróżnienia otrzymały : Kamila Górna, Amelia Jankowska i Alicja Popkowska.

Informujemy również, że w  związku z tym, iż była to ostatnia edycja konkursu z cyklu „Zaczytani” wyróżnienia zostały przyznane także osobom wytrwałym, biorącym udział we wszystkich jego edycjach. Są to : Jakub Ganclerz, Kamila Górna, Martyna Grela-Lemańska, Maria Jabłońska, Joanna Mąka, Aleksander Sell, Jan Wojciech Szczurek, Maria Wojciechowska, Noemi Wojtkowiak, Alan Wota, Anna Zaranek.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy. O terminie odbioru nagród laureaci i wyróżnieni zostaną powiadomieni telefonicznie. Nadesłane zdjęcia publikujemy na stronie naszej biblioteki w zakładce->dla czytelników->galeria.