SPOTKANIE Z ANNĄ SENIUK

26 września Biblioteka Publiczna w Budzyniu zaprosiła młodzież szkolną na spotkanie autorskie z Anną Seniuk - znaną i cenioną aktorką teatralną i filmową, kojarzoną głównie ze słynną rolą Magdy Karwowskiej w serialu "Czterdziestolatek". Aktorka przyjechała w towarzystwie swojej córki Magdaleny Mełeckiej-Wippich, która jest muzykiem, pisarką i menagerem artystycznym. Gra na altówce najnowszą muzykę klasyczną.

Spotkanie miało charakter wywiadu córki z matką i oparte było na książce pt."Nietypowa baba jestem". Anna Seniuk opowiadała nie tylko o swoim życiu zawodowym, ale także prywatnym - dzieciństwie, młodości i rodzinie. Niezwykle serdeczna, wyjątkowo zabawna przywołała wiele ciekawych historyjek z planów filmowych oraz Akademii Teatralnej, w której od lat wykłada. To wyjątkowe spotkanie - dwóch kobiet - ciepłe i wzruszające upłynęło w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Na zakończenie obie panie chętnie składały autografy i wpisywały dedykację do książek.