SPOTKANIE Z TYGRYSKIEM

We wtorek, 6 czerwca 2017 roku do Biblioteki Publicznej w Budzyniu zawitał najbardziej rozbrykany tygrys świata. Na spotkanie z Tygryskiem z "Kubusia Puchatka" przybyli uczniowie klasy pierwszej ze Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kotarbińskiego. W rolę tego tryskającego energią mieszkańca Stumilowego Lasu wcielił się znany dzieciom z innych ról aktor z poznańskiej Agencji Artystyczno-Reklamowej "Pierrot" - pan Piotr Witoń.

Już po kilku minutach wspólnej zabawy z Tygryskiem brykali wszyscy uczniowie. Aktor czytając fragmenty książki A.A. Milne'a wprowadził dzieci w bajkowy świat przygód niesfornego i figlarnego Tygryska. Czytanie przeplatał zagadkami i śmiesznymi, żartobliwymi zadaniami. To literacko-teatralne spotkanie było bardzo wesołe i radosne. Były też prezenty i wspólne z Tygryskiem pamiątkowe zdjęcie.