ZACZYTANI

Pod takim tytułem Biblioteka Publiczna w Budzyniu ogłosiła konkurs fotograficzny, który trwał od czerwca do końca sierpnia 2015 r. Konkurs skierowany był do wszystkich, niezależnie od wieku i miejsca zamieszkania. Celem konkursu była promocja czytelnictwa i zachęcenie do częstszego sięgania po książkę, bez względu na to gdzie się znajdujemy.

Wyboru laureatów dokonała Komisja Konkursowa w składzie : Przewodnicząca - Aleksandra Kołosowska - Wiceprezes Fundacji Start z Kulturą, pomysłodawca oraz organizator Heart Fashion, oraz współorganizatorzy : Aneta Namiota - grafik i Maria Kaczmarek - pedagog.

Komisja po zapoznaniu się z regulaminem i obejrzeniu 60 zdjęć zgłoszonych do konkursu przyznała :

I miejsce - Dominika Koczorowska, II miejsce - Marta Sałata , III miejsce - Magdalena Walińska   oraz dwa wyróżnienia - Martyna  Grela i Zosia Nowak.

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.