"FANTAZJA" - Teatr

Izabela Łuczak - aktorka, właścicielka Teatru Fantazja z Ulanowa woj. podkarpackie. Wesoła i uśmiechnięta, łatwo nawiązująca kontakt z dziećmi. Role, w które się wciela sprawiają jej dużo radości.

Teatr głównie specjalizuje się w organizowaniu przedstawień teatralnych dla dzieci. Prowadzi również bale karnawałowe, pikniki rodzinne, imprezy plenerowe oraz okolicznościowe. Zespoły składają się z dwóch aktorów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Prezentowane przedstawienia są interaktywne - dzieci uczestniczą w spektaklach razem z aktorami. Barwna scenografia, muzyka i piękne stroje pobudzają wyobraźnię małych widzów, którzy chętnie angażują się do udziału w spektaklach.(gościł w X,XII/2015, IV/2016)