FERIE, FERIE... i już po

Zakończyły się ferie zimowe 2015, które bez wątpienia należy zaliczyć do udanych. Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna zaoferowały bardzo bogaty program, szczególnie dla najmłodszych.

W pierwszy dzień odbył się koncert Piotra Bukartyka z zespołem. Jego fani wypełnili salę widowiskową po brzegi. Każdego dnia odbywały się spotkania z literaturą. Podczas "Poranków Literackich" czytano i oglądano bajki. Szczególnym powodzeniem cieszyły się  filmy wyświetlane w sali widowiskowej podczas "Bajkowy Maraton". Z ulubionymi bohaterami dzieci spotkały się również podczas spektakli teatralnych. Profesjonalni aktorzy zagrali dla dzieci dwa przedstawienia, natomiast przedszkole z Wyszyn przedstawiło taneczno-muzyczną inscenizację "Kopciuszka". Codziennie odbywały się zajęcia w sali komputerowej i rozgrywki tenisowe, konkursy i wspólne zabawy. Nie zabrakło zajęć dla małych i dużych artystów. Dużo dzieci uczestniczyło w zajęciach plastycznych, dzięki którym miały możliwość wykazania się swoimi umiejętnościami i zdolnościami.

Całe ferie upłynęły pod znakiem dobrej zabawy, uśmiechu i radości. Na zakończenie każde dziecko, które brało systematycznie udział w zajęciach otrzymało dyplom i słodycze. Dzieci z pewnością będą miały co wspominać.

.