SŁONECZKA WYPOŻYCZAJĄ KSIĄŻKI

24 maja Bibliotekę Publiczną ponownie odwiedziły „Słoneczka” z Przedszkola Samorządowego im. Misia Uszatka wraz z wychowawczynią panią Eweliną Tutak i panią Ewą Szczurek. Tym razem przedszkolaki przyszły, żeby wypożyczyć sobie książki. Wizyta rozpoczęła się od wręczenia nowo zapisanym dzieciom Karty Małego Czytelnika do zbierania naklejek. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzymuje naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostaje uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. Następnie każdy przedszkolak samodzielnie wybrał sobie książkę i wypożyczył ją do domu. Od dziś już cała grupa Słoneczek należy do grona Czytelników naszej Biblioteki.