BALIK KARNAWAŁOWY 2022

Ferie zimowe to czas odpoczynku od nauki, relaksu i beztroskiej zabawy. Na ten czas Gminny Ośrodek Kultury w Budzyniu przygotował dla dzieci i młodzieży wiele atrakcji. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Odbyły się m.in. zajęcia plastyczne, warsztaty twórcze lepienia w glince ceramicznej i zajęcia z układania klocków „Robotyka Lego Educiation”. W kinie obejrzeć można było filmy „Ella Bella Bingo” i „Szybcy i śnieżni”. Najmłodsi aktywnie uczestniczyli w spektaklach teatralnych pt. „Renifer Niko ratuje zimę” i „Na misiowych urodzinach – najważniejsza jest rodzina”. Każdego dnia miłośnicy tenisa stołowego mogli doskonalić swoje umiejętności. Dużym zainteresowaniem cieszył się balik karnawałowy z WOŚPową puszką, do której uzbierano 800 zł. W tym roku był on prowadzony przez panie: Dorotę Chroł, Natalię Kierna, Marlenę Szczurek, Justynę Kozłowską i Grażynę Szymaniak. Było kolorowo i wesoło. Dzieci miały okazje wspólnie pobawić się, potańczyć i pośpiewać.