SPOTKANIA Z MONIKĄ SAWICKĄ

Pisarka Monika Sawicka nie mając w tym momencie możliwości spotkania się na żywo z Czytelnikami naszej biblioteki nagrała specjalnie dla nas trzy filmy video. Na co dzień pani Monika mieszka w Łodzi. Pisze książki zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Najmłodszym na przykładzie Kajtka szczęściarza - dzielnego i mądrego pieska, który istnieje naprawdę, opowiada o przyjaźni i odpowiedzialności. Wyjaśnia także na czym polega praca pisarki, jak powstają książki i co jest ich inspiracją. Dorosłym mówi o książkach, które napisała w oparciu o prawdziwe historie. Opowiada o najważniejszych sprawach w życiu każdego człowieka – miłości, przyjaźni, ale także o ludzkich słabościach i codziennych problemach.

Wszystkich chcących poznać bliżej pisarkę i jej twórczość zapraszamy na spotkania online. Zachęcamy również do wzięcia udziału w konkursach ogłoszonych w filmach.

link do spotkania autorskiego dla dzieci najmłodszych

link do spotkania autorskiego dla dzieci starszych

link do spotkania autorskiego dla dorosłych