BALIK KARNAWAŁOWY 2020

Co roku w czasie ferii zimowych Gminny Ośrodek Kultury wraz z Biblioteką Publiczną i Sołectwem wsi Budzyń zaprasza dzieci bal karnawałowy. Zarówno dla organizatorów, jak i dla dzieci jest to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni i niezależnie od pogody przyciągający dziesiątki uczestników. Tak było i w tym roku. We wtorek, 4 lutego już od samego rana trwały wielkie przygotowania, by tego dnia hol Gminnego Ośrodka Kultury stał się prawdziwą salą balową. Jak zawsze było bardzo bajkowo i kolorowo. Przybyłych na bal gości powitał pan Przemysław Czekała - sołtys Budzynia. W rolę wodzireja wcielił się aktor Piotr Witoń z Poznania, a didżeja akustyk Marcin Wojtkowiak. Przy wesołej muzyce dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc ze swoimi rodzicami w tańcach oraz konkursach i zabawach ruchowych. W trakcie przerwy i krótkiego odpoczynku dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek. Wspólna zabawa, przyniosła wszystkim wiele radości i uśmiechu.