"MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK"

Z przyjemnością informujemy, że Biblioteka Nasza od września realizuje projekt "Mała Książka - Wielki Człowiek. Trzylatki".

Pomysłodawcą i organizatorem projektu jest Instytut Książki. Ta ogólnopolska kampania skierowana jest do dzieci trzyletnich i ich rodziców. Ma ona przypominać o korzyściach wynikających ze wspólnego rodzinnego czytania i przekonywać , że z książką warto zaprzyjaźnić się już od najmłodszych lat.

Zapraszamy do biblioteki.

Na start każdy Mały Czytelnik (rocznik 2015) otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelniczą, a w niej: książkę dla dziecka "Pierwsze wiersze dla...", broszurę dla rodziców "Książką połączeni, czyli o roli czytania w życiu dziecka" oraz Kartę Małego Czytelnika do zbierania bibliotecznych naklejek.

Po zebraniu 10 naklejek Mały Czytelnik otrzyma okolicznościowy dyplom oraz prezent-niespodziankę.

Nie zwlekaj - dołącz do nas ! Kontynuacja projektu w 2019 roku (rocznik 2016).